MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 7278532

nr 727 8532

MIRROR

1920-/30-tal, height: 119, wear.

1920-/30-tal, höjd: 119

Condition: slitage

300

SEK 650

Monday November 28 2011
at 19:36:53